Atnaujintas B raidės biografinių straipsnių vardynas
2018-06-01
Atnaujintas Lietuvos sporto enciklopedijos B raidės biografinių straipsnių vardynas.

1 lent. B raidės naujai įtrauktų biografijų sąrašas.

Nr.

Pavadinimas

Sporto šaka

1.       

Babinina Jelena

Šaudymas iš lanko

2.       

Bacys Modestas

Orientavimosi sportas

3.       

Badaška Eimantas

Regbis

4.       

Bagdonavičienė Erika

Smiginis

5.       

Balčiūnas Darius

Tradicinis karatė do

6.       

Balnionis Artūras

Svarsčių kilnojimas

7.       

Balsys Dovydas

Irklavimas

8.       

Balsytė Diana

Kyokushin karatė

9.       

Baltrušaitytė Justė

Tradicinis karatė do

10.    

Baltušis Rimantas

Radijo sportas

11.    

Bandzinaitė Agnė

Alyšo imtynės

12.    

Banevičiūtė Agnė

Sportiniai šokiai

13.    

Baranauskas Vladas

Sambo imtynės

14.    

Baranovičius Genadijus

Ringo

15.    

Bareikis Justas

Sportiniai šokiai

16.    

Barišauskas Giedrius

Fitnesas

17.    

Bartkevičienė Aušra

Orientavimosi sportas

18.    

Bartkevičius Algirdas

Orientavimosi sportas

19.    

Bartusevičius Saulius

Sportinė žūklė

20.    

Bartušis Povilas

Badmintonas

21.    

Batulevičiūtė Lina

Šiuolaikinė penkiakovė

22.    

Baublys Linas

Buriavimo sportas

23.    

Bauža Karolis

Dziudo

24.    

Bazys Artūras

Alpinizmas

25.    

Bekeris Modestas

Regbis

26.    

Belaziūnas Aleksandras

Kikboksas

27.    

Beliauskas Audrius

Beisbolas

28.    

Bendoraitis Tomas

Kultūrizmas ir fitnesas

29.    

Berezinas Kęstutis

Buriavimo sportas

30.    

Bernatavičius A

Turizmas

31.    

Bertulytė Evelina

Fitnesas

32.    

Beržanskaitė Laura

Kultūrizmas ir fitnesas

33.    

Beržanskis Justinas

Lengvoji atletika

34.    

Bičkutė Karina

Sambo imtynės

35.    

Bieleckaitė Evelina

Plaukimas

36.    

Bigičevas Sergejus

Imtynės

37.    

Bilis Justinas

Plaukimas

38.    

Bilis Simonas

Plaukimas

39.    

Bilius Mindaugas

Neįgaliųjų sportas

40.    

Bilotas Artūras

Regbis

41.    

Bimbaitė Aušra

Krepšinis

42.    

Birbilas Henrikas

Precizinis skraidymas

43.    

Birgiolas Karolis

Fitnesas

44.    

Blagušauskaitė Ingrida

Fitnesas

45.    

Blažaitytė Meda

Sambo imtynės

46.    

Blažys Tadas

Kultūrizmas ir fitnesas

47.    

Blažys Vaidotas

Plaukimas

48.    

Bloškys Vytaras

Regbis

49.    

Bobrova Andželika

Fitnesas

50.    

Bogdanova Airida

Fitnesas

51.    

Brazauskas Mantas

Aklųjų sportas

52.    

Brazdžionytė Rūta

Kyokushin karatė

53.    

Bruožis Donatas

Šidokan

54.    

Budiukas Pavelas

Fitnesas

55.    

Budrienė Žydrūnė

Plaukimas

56.    

Bugailiškis Artūras

Buriavimo sportas

57.    

Bulykinas Nikita

Fitnesas

58.    

Buožys Ainaras

Sportiniai šokiai

59.    

Burba Mantas

Sambo imtynės

60.    

Butkutė Asta

Fitnesas

61.    

Butrimas Sigvaldas

Ritinis

62.    

Butvilas Dominykas

Automobilių sportas

63.    

Bzickaja Natalija

Fitnesas

 Parengta pagal A. Bertašiaus pateiktus statistinius duomenis.

 
Atgal   Spausdinti  
Komentarų sąrašas (0)
PROJEKTĄ ADMINISTRUOJA LIETUVOS OLIMPINĖ AKADEMIJA     

© Kūno kultūros ir sporo departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.