Lapkričio mėnesio svarbiausių Lietuvos sporto įvykių datos.
2018-11-02

1 d.

Prieš 15 metų Čekijoje „Žuvėdros" kolektyvas tapo Europos sportinių šokių ansamblių čempionu.

3 d.

Prieš 25 metus Vilniuje įvyko I Lietuvos sporto kongresas, patvirtinta Lietuvos sporto chartija, priimtas Sporto etikos kodeksas.

3 d.

Prieš 15 metų Europos biliardo čempionate Kijeve Sergejus Jermakovas tapo žemyno vicečempionu.

8 d.

Prieš 10 metų NABBA pasaulio fitneso čempionate Petersberge (Vokietija) du aukso medalius laimėjo Dovilė Simonavičiūtė.

13 d.

Prieš 25 metus paskutinę pasaulio sambo čempionato dieną paaiškėjo, kad sidabro medalį laimėjo Vytautas Gušauskas (iki 82 kg).

13 d.

Prieš 25 metus Kaune surengtas pirmasis Lietuvos Tailando bokso čempionatas.

13 d.

Prieš 15 metų Pasaulio kultūrizmo (WPF) čempionate Mis figūros konkursą laimėjo Lietuvos atstovė Daiva Petkūnienė.

15 d.

Prieš 20 metų pasaulio jėgos trikovės čempionate Čerkasuose (Ukraina), sidabro medalį laimėjo Andrius Gečas.

15 d.

Prieš 10 metų Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas nugalėjo Vilniuje vykusiame pasaulio rąsto kėlimo čempionate.

16 d.

Prieš 10 metų Svarsčių kilnotojai Gintaras Vilniškis ir Vilius Glušokas Smolenske tapo pasaulio čempionato bronzos medalininkais.

17 d.

Prieš 10 metų pasaulio sambo ir kovinės savigynos čempionate aukso medalį laimėjo Santa Pakenytė.

20 d.

Prieš 80 metų Lietuvos ledo ritulio rinktinė debiutavo pasaulio čempionate Prahoje. Pasiekė vieną pergalę, lietuviai savo pogrupyje liko ketvirti.

21 d.

Prieš 25 metus Floridoje vyko paskutinis aukštojo pilotažo Pasaulio taurės etapas. Susumavus šešių etapų rezultatus, antrąją vietą užėmė Jurgis Kairys.

22 d.

Prieš 15 metų Sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra" Esene tapo pasaulio čempionu.

22 d.

Prieš 10 metų Per WFF-WBBF pasaulio profesionalų kultūrizmo čempionatą Vilniuje aukso medalį pelnė Jolanta Mileriūtė, bronzos - Antonas Zajančkovskis.

25 d.

Prieš 95 metus nuo Lietuvos sporto lygos atsiskyrė Futbolo komitetas. Įsteigta nepriklausoma Lietuvos futbolo lyga (LFL).

25 d.

Prieš 95 metus pasirodė pirmojo iliustruoto žurnalo "Sportas" pirmasis numeris. žurnalas ėjo iki 1928 m. birželio mėn.

27 d.

Prieš 20 metų Nymburke (Čekija) Europos karatė šotokan vicečempione tapo Ana Širokova.

28 d.

Prieš 25 metus Pasaulio kikbokso čempionate Budapešte Jurijus Žukovskis iškovojo bronzos medalį.

29 d.

Prieš 20 metų Pasaulio greituminių automodelių čempionate Sidnėjuje Edvardas Štellingas laimėjo aukso ir sidabro medalius.

29 d.

Prieš 15 metų Maskvoje vyko pasaulio fitneso (WFF) čempionatas. Laimėti net 4 aukso medaliai.

29 d.

Prieš 10 metų Klaipėdos „Žuvėdros" kolektyvas šeštą kartą tapo Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių pasaulio čempionu.

31 d.

Prieš 20 metų beveik per 437 valandas įveikęs dvidešmtgubo triatlono nuotolį Vidmantas Urbonas tapo pasaulio čempionu.