Svarbiausios Lietuvos sporto įvykių sukaktys. Spalio mėnuo.
2017-10-02
1 d. Prieš 85 metus Kaune oficialiai įsteigti Kūno kultūros rūmai (KKR).
2 d. Prieš 85 metus buvo surengtas nepaprastas LFL ir LSL lygos suvažiavimas, kuriame organizacijos visas savo funkcijas perdavė Kūno kultūros rūmams.
3 d. Prieš 75 metus Rygoje varžėsi Lietuvos ir Latvijos šachmatininkai. Tai vienintelės karo metais tarpvalstybinės varžybos.
4 d. Prieš 95 metus Kaune vyko pirmosios Lietuvos krepšinio pirmenybės, kuriose žaidė dvi moterų komandos. Pirmoji Lietuvos čempionė— LFLS komanda.
6 d. Prieš 10 metų Lietuvos stipruoliai Žydrūnas Savickas ir Vidas Blekaitis tapo pasaulio galiūnų dvejetų nugalėtojais.
10 d. Prieš 15 metų Europos Tailando bokso čempionate čempionu tapo Denisas Archirejevas, vicečempione – Liubovė Jakimova.
13 d. Prieš 15 metų pasaulio tradicinio karatė čempionate Belgrade sidabro medaliu apdovanota Natalija Artiomova.
13 d. Prieš 10 metų per pasaulio kiokušin karatė čempionatą Tokijuje Donatas Imbras pelnė sidabro medalį.
16 d. Prieš 90 metų Kaune surengtas pirmasis Lietuvos motociklų sporto čempionatas.
18 d. Prieš 55 pirmiesiems šešiems žymiems Lietuvos sporto veikėjams suteikti Lietuvos nusipelnusių kūno kultūros ir sporto veikėjų vardai.
18 d. Prieš 15 metų Melburne vykusiose V pasaulio senjorų (veteranų) sporto žaidynėse Lietuvos sportininkai laimėjo 38 medalius, iš jų 20 – aukso.
19 d. Prieš 20 metų Kroatijoje pasaulio kikbokso čempionate pagal WAKO taisykles, bronzos medalius pelnė Dainius Blažys ir Jonas Kačianovskis.
20 d. Prieš 80 metų įkurta Akademinio jaunimo sporto sąjunga (AJSS).
20 d. Prieš 60 metų pasaulio moterų krepšinio čempionate SSRS rinktinė, kurioje žaidė ir Gražina Tulevičiūtė, iškovojo sidabro medalius.
20 d. Prieš 15 metų per pasaulio karatė šotokan čempionatą lietuviai iškovojo du medalius. Sidabro medalis įteiktas Laimai Grižaitei, bronzos – Lietuvos moterų rinktinei.
21 d. Prieš 55 metus Kaune du SSRS rekordus pagerino Antanas Šlapikas, motorine valtimi MC-500 išvystęs 61,643 (1 km) ir 56,057 (10 km) km per val. greitį.
21 d. Prieš 10 metų Europos svarsčių kilnojimo čempionate sidabro medaliais apdovanoti Jonas Grinas ir Arūnas Norvaišas, bronzos – Gintaras Vilniškis ir Vilius Glušokas.
22 d. Prieš 95 metus dėl lėšų stokos nutrūko “Lietuvos sporto” leidimas. Iš viso išleista 12 numerių.
27 d. Prieš 60 metų įkurta Respublikinė Alpinizmo sekcija
28 d. Prieš 10 metų pasaulio kultūrizmo (IFBB) čempionate Rolandas Pocius tapo planetos čempionu, absoliučioje įskaitoje liko trečias.